sobota, 16 stycznia 2016

Dzień dobry!

Dzień dobry!Dodaj napis

Miło, że odwiedziliście mojego bloga. O tym kim jestem, co lubię, a czego wręcz nie znoszę, znajdziesz tutaj. Natomiast w tym wpisie chciałabym Ci przybliżyć tematykę „Przestrzeni Asi”.
Oczywiście logo zdradza wszystko. Nietrudno się zatem domyślić, że będę pisać o wyprawach rowerowych, wędrówkach pieszych i czworonożnym Rulonie.
Urlop jest dla mnie czasem świętym i od 2011 roku spędzam go zawsze na rowerze. Nie ma znaczenia czy blisko, czy daleko, byle na dwóch kółkach. Podczas takich podróży zawsze każdego wieczora, leżąc już w śpiworku i łapiąc słabe światło wpadające przez tropik namiotu, pisałam.


Gruzja, 2012 rok

Także mój blog będzie dalej takim pisaniem dla siebie, ale nie na kartce, a na komputerze. Blogowanie jest dla mnie pewną nowością, bo internetowa nie byłam nigdy (nawet facebooka założyłam dopiero niecałe 2 lata temu). Dlatego jeszcze raz będę tutaj dziękować mojej fantastycznej przyjaciółce Cieniu, która pomogła mi uporać się z technicznymi stronami blogowania (jako doświadczona już Blogerka :)), i która mnie przede wszystkim mobilizowała!

Będę wracać do wypraw, które już się odbyły. Skupiając się w pierwszej kolejności na tej pierwszej, samotnej, wymarzonej rowerowej wyprawie do Norwegii.

Uważam, że mieszkamy w pięknym kraju, dlatego nie zabraknie wpisów o wypadach rowerowych właśnie po Polsce. No i oczywiście swoim mieście – Gdańsku.

Biebrzański Park Narodowy, czerwiec 2013Dodaj napis
Pomorze Zachodnie, 2013 rok
Pomorze Zachodnie, 2013

Pomorze Zachodnie, 2013 rok
Pomorze Zachodnie 2013Pomorze Zachodnie, 2012


Wysoczyzna Elbląska, 2012 rok


Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy Brdą, 2010 rok
ZimowyBrak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka